Romanya’ya Nakliyat

Romanya’ya Nakliyat

Türkiye’den Avrupa’nın pek çok noktasına nakliyat ve lojistik hizmeti veren CAG Logistics, Romanya’ya Nakliyat ve Romanya Lojistik hizmeti de vermektedir. Türkiye’den Romanya’ya nakliyat, karayolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bölgeye parsiyel, kombine, konteyner ve ağır nakliyat olmak üzere taşımacılık çeşitleri sıklıkla gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’den Romanya’ya Nakliye Fiyatları

Türkiye Romanya arası taşımacılık yaparken sabit bir fiyat vermek pek mümkün değildir. Nakliye fiyatları belirlenirken;

  • Taşınacak yükün cinsi,
  • Taşınacak yükün nereden alınacağı,
  • Taşınacak yükün nereye gideceği,
  • Hangi yük taşımacılığı türü ile taşınacağı,
  • Hacim ve tonaj hesaplamaları

başlıca faktörlerdendir. En pahalı nakliyat türlerinden olan havayolu taşımacılığı, Romanya için pek tercih edilmemektedir. Türkiye Romanya arası nakliye yaparken genellikle Karayolu Taşımacılığı hizmeti verilmektedir.

Uluslararası Lojistik Firmaları

Uluslararası Lojistik Firmaları hangileridir sorusu sorulduğunda, yılların verdiği tecrübe ve yetkin ekibiyle akıllara ilk önce CAG Logistics gelmektedir. Kurumsal lojistik firmaları arasında yerini zirveye taşıyan ve bulunduğu konumda kalıcı olan CAG Logistics, Türkiye’den Romanya’ya Taşımacılık hizmetini de güvenle sunmaktadır.

Romanya’ya Nakliye Yapan Firmalar

Türkiye Romanya arası nakliyat operasyonları yapan CAG Logistics, 1952 yılından bu yana edindiği teknik kabiliyet ve tecrübe ile Türkiye Romanya arası nakliye hizmeti vermektedir. Türkiye Romanya arası nakliye süreçlerinde dikkat edilmesi gerekenleri inceleyecek olursak;

  • Eşya veya kargo yük  taşımacılığı sırasında deniz, hava, kara ve demir yolu kullanılırken yükün tonu, cinsi, hacmi ve diğer özelliklerine göre uluslararası taşımacılık fiyatları ve gümrük ücretleri belirlenmektedir.
  • Gümrük ve taşımacılık ücretleri ve hizmet fiyatları belirlendikten sonra fatura hazırlanarak Romanya’ya nakliyat için gerekli olan belgeleri hazırlanması gerekmektedir.
  • Taraf olunan uluslararası sözleşmelerin yükümlülüklerine göre kargo paketlenmesi yapılması gerekir ve INCOERMs’e göre Romanya’ya nakliyatı gerçekleştirilir.
  • Konşimento hazırlandıktan sonra bilgilerin kontrolü yapılmalıdır, konşimentoda herhangi bir yanlışlık olmaması gerekmektedir.
  • Taşımalar 2021 yılının güncel uluslararası mevzuatlarına uygun yapılmalıdır.

CAG Logistics en güvenli ve en hızlı şekilde Romanya’ya nakliye yapabilecek operasyonel kabiliyeti ile, sektöründe öncü bir şekilde devam etmektedir.

Romanya’ya yükünüz var ve Romanya’ya nakliye operasyonu ile mi ilgileniyorsunuz? O zaman buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın:

Instagram Sayfamız

Facebook Sayfamız

Linkedin Profilimiz

Youtube Kanalımız

other languages Other Languages