Soycan Şirketler Grubu Hakkında

Soycan Şirketler Grubu

SOYCAN ŞİRKETLER GRUBU

Lojistik ve tedarik zinciri yönetimi, uluslararası ticaret, e-ticaret, otomotiv, ağaç ve orman ürünleri sektörlerine yönelik olarak; 13 şirket ve 6 ülkeye (Türkiye, Belarus, Ukrayna, Bulgaristan, İngiltere ve Amerika) yayılan güçlü bir faaliyet ağı ile hizmet vermektedir. Soycan Şirketler Grubu tüm faaliyetlerini uluslararası kalite ve güvence sertifikaları ile birlikte yürütmektedir.

1952 yılında temelleri atılmış olan Soycan Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu yana dürüstlük & güvenilirlik ilkelerinden aldığı güçle yola devam etmektedir. Anadolu’nun ticari geleneğinin bir yansıması olan çok kültürlü yapısını, yakın coğrafya ülkelerine ve ardından tüm dünyaya inovatif bir farkla taşımaktadır. Aktif faaliyetlerini 6 ülkede sürdürmekte olan Soycan Şirketler Grubu, bünyesinde bulunan şirketlerin ve ortak kuruluşlarının başarılı entegrasyonu ile çalışma sahası üzerindeki operasyon gücüyle fark yaratmaktadır. Uluslararası ticaret alanında hizmetler üreten ve bağımsız projeler yürüten şirketler arasında oluşturduğu başarılı akış dinamiğiyle, ülkeler arası ticarete katkı sağlamaktadır.

Hizmet sunduğu lojistik ve tedarik zinciri yönetimi, uluslararası ticaret, e-ticaret, otomotiv, ağaç ve orman ürünleri sektörlerine yenilikçi çözümler üretmekte ve her geçen gün kendini yenilemektedir.

Yılların getirdiği tecrübe ve sahip olduğu geniş operasyon ağı sayesinde doğru lokasyonda, doğru ürünü, en uygun tedarik yöntemi ve etkili proje yönetimiyle birleştirme konusunda uzmanlaşan Soycan Şirketler Grubu; global ticaret sisteminin tüm yeniliklerini yakından takip etmekte, bu alanlardaki tecrübesini müşterileri ve ortaklarıyla paylaşmaktadır.

Soycan Şirketler Grubu, bilgi ve deneyimlerini büyüterek, ilerlerken paylaşmayı ve fayda sağlamayı görev edinmektedir. Müşterilerini ve ortaklarını ticari hedefleri doğrultusunda başarıyla taşırken, bölge ekonomisini güçlendirmeye katkıda bulunarak global ekonomi içerisinde köklenmeyi hedeflemektedir.

other languages Other Languages