Intermodal Taşımacılık CAG Logistics, kombine ve intermodal taşımacılık hizmetiyle rekabetçi
fiyatlar ve farklı tonajlarda yük taşıma hizmeti sunar.
Tüm Hizmetler Hizmetlerimiz CAG Logistics, Karayolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı,
Havayolu Taşımacılığı, Intermodal Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, 4PL Taşımacılık ve
Tedarik Zinciri Yönetimi hizmetleri verir.

Intermodal Taşımacılık

CAG Logistics, intermodal ve kombine taşımacılık hizmetleriyle rekabetçi fiyatlar ve farklı tonajlarda yük taşıma hizmeti sunmaktadır.

Lojistikte verimliliğin yükselen yıldızı intermodal taşımacılık kapsamında CAG Logistics, bölgesel demiryolları ile yaptığı özel sözleşmeler sayesinde ekonomik ve hızlı çözümler sağlar. Kapıdan-kapıya taşımacılık ihtiyaçları doğrultusunda, demiryolu-karayolu ve denizyolu kombinasyonlarını en verimli ve servis süresi en kısa sürede olacak şekilde sunar. Farklı coğrafyalarda, alanında uzman iş ortakları ile tüm taşıma sürecini koordine eder ve intermodal taşımacılıktan beklenen maliyet avantajını sağlar. Verimli bir taşımacılık türü olmasının yanı sıra intermodal taşımacılık çözümleri sayesinde CAG Logistics, karbon emisyon miktarının azaltılmasına ve böylelikle sürdürülebilir çevre yönetimine katkıda bulunur.

Günümüzde yüklerin demiryolu ile taşınmasının çevreye katkısı kanıksanamaz. Aynı tonajların karayolu ile taşınması ile kıyaslandığında demiryolu taşımacılığı; %10’dan daha az karbonmonoksit, %66 daha az karbondioksit, ortalama %20 civarında daha az nitrojen oksit salınımı ile yük taşımaya imkân sağlamaktadır. Buna ilaveten 1 ton yük, 1 litre dizel yakıt ile karayolunda ortalama 31 kilometre mesafeye imkân verirken, demiryolu üzerinden bu mesafe 87 kilometreye kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle intermodal taşımacılık, maliyet avantajı sağlaması ve güvenilir bir taşıma yöntemi olmasının yanında karbon ayak izini azaltmakta da geçerli bir çözüm yoludur.

CAG Logistics tam da bu avantajlar ve sahip olduğu çevre bilinciyle demiryolu taşımacılığını, sürdürülebilir her tedarik zinciri stratejisine entegre etmeyi hedefler.

Size özel çözümlerimiz ve tekliflerimizi öğrenmek ister misiniz?

Other Languages