karayolu taşımacılığı hizmet görsel Karayolu Taşımacılığı CAG Logistics, uluslararası ve yurt içi kara nakliyelerini müşteri
odaklı bir yaklaşım ve sürdürülebilir yüksek hizmet kalitesi ile gerçekleştirir.
Uluslararası Taşımacılık Koyu Tüm Hizmetler Hizmetlerimiz CAG Logistics, Karayolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı,
Havayolu Taşımacılığı, Intermodal Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, 4PL Taşımacılık ve
Tedarik Zinciri Yönetimi hizmetleri verir.

Karayolu Taşımacılığı

CAG Logistics’in karayolu taşımacılık hizmetleri ile ihracat ve ithalat yükleriniz “Zamanında, doğru yerde!”.

CAG Logistics, uluslararası ve yurt içi kara nakliyelerini müşteri odaklı bir yaklaşım ve sürdürülebilir yüksek hizmet kalitesi ile gerçekleştirir. CAG Logistics, dünya genelindeki güçlü acente ağı, 7 dilde hizmet veren deneyimli kadrosu ve kalite standartlarına uygun araç-tedarikçi filosu ile uluslararası karayolu taşımacılığında güvenilir hizmet ve maliyet avantajı sunmaktadır.

Rekabetçi fiyat anlayışı, söz verilen tarihte sorunsuz teslimat güvencesi, müşteri odaklı yaklaşımı, 7/24 operasyon desteği, doğru bilgi akışı ve uzun vadeli iş birliği felsefesiyle Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Bağımsız Devletler Topluluğu, Balkan ve İskandinav ülkelerinde ithalat, ihracat ve üçüncü ülke taşımaları gerçekleştirmekte ve uluslararası karayolu taşımacılığında müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler üretmektedir. CAG Logistics 3.000’in üzerinde tır ve 450 adet tedarikçisiyle yıllık ortalama 150.000 ton, 10.000 tırdan fazla komple ve parsiyel yükleme yapmakta; ağırlığı ve hacmi ne olursa olsun, farklı gönderim şekillerine göre uygun maliyet hesaplamaları için güçlü bir altyapı sunmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı Kapsamında Sunulan Hizmetler

CAG Logistics, frigo ve izoterm dorseli araçlar ile müşterilerinin soğuk zincir lojistiği ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yaş sebze-meyve, süs bitkileri, dondurulmuş ürünler ve kimyasal maddeler gibi ısıya hassasiyeti olan yükleri güvenli bir şekilde ve tam zamanında hedefe ulaştıran CAG Logistics, soğuk zincir lojistiği hizmeti ile, gıda ürünlerinin tüm taşıma süreci boyunca uygun koşullarda muhafaza edilmesini sağlayarak ürünlerin besleyici niteliklerini yitirmeden ve bozulmadan tüketiciyle buluşmasını sağlar.

CAG Logistics, komple (FTL) ve parsiyel (LTL) olmak üzere, tehlikeli (ADR) yük taşımacılığında uzman kadrosuyla, çevre güvenliğini esas alarak ve gerekli ADR Araç Uygunluk Belgelerini temin ederek tehlikeli madde taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Tehlikeli madde taşımacılığı kapsamında taşınan yükler:
• Yanıcı sıvılar
• Yanıcı katı maddeler
• Oksitleyici malzemeler
• Gazlar
• Toksik maddeler
• Aşındırıcı maddeler
• Diğer tehlikeli maddeler

CAG Logistics, denizyolu ya da havayolu taşımacılığına göre daha ekonomik bir ekspress taşımacılık yöntemi olan panelvan (minivan) taşımacılığı hizmeti ile acil yüklerin müşterilere teslimini sınırlarda vakit kaybetmeden, en kısa sürede sağlar. CAG Logistics’in panelvan (minivan) taşımacılığı hizmetiyle, az hacimli yükler için zamandan tasarruf edilirken, aynı zamanda maliyet avantajı elde edilir.

Karayolu Taşımacılığı Hizmeti Verilen Ülkeler:

CAG Logistics; Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Belarus, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İsveç, İsviçre, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Moldova, Norveç, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Tacikistan, Türkiye, Türkmenistan ve Ukrayna’da çözüm odaklı taşımacılık hizmetleri yürütmekte; ayrıca partnerlerine, yerel ve küresel deneyimlerine dayanarak ithalat ve ihracat hizmetleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Size özel çözümlerimiz ve tekliflerimizi öğrenmek ister misiniz?

other languages Other Languages