Sektörler

CAG Logistics, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunar.

TEKSTİL/MODA

TEKSTİL/MODA

Dünya ticaretinde büyük bir pay kaplayan tekstil ve moda sektörlerinin ihtiyaçlarına özel çözümleriyle fark yaratan CAG Logistics, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi ile iş ortaklarına hizmet vermektedir. Her geçen gün değişen tüketici beklentisi ve ihtiyaçlarına aynı hızda cevap verebilen CAG Logistics, gerek taşımacılık gerekse entegre çözümler ile tekstil ve moda sektöründen birçok global ve yerel markaya hizmet vermektedir.

OTOMOTİV

OTOMOTİV

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren yerel ve global markalara uzun yıllardır lojistik ve taşımacılık çözümleri sunan CAG Logistics, üretim hatlarına tam zamanında malzeme tedariği sağlamaya uygun altyapısı ve sektörel tecrübesiyle otomotiv ve yan sanayi imalatçılarının ihtiyaçlarına uygun çözümler ve sektörün taşımacılık ve depolama ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler sunmaktadır.

ELEKTRONİK

ELEKTRONİK

CAG Logistics, elektronik sektöründe hizmet veren markalara taşımacılıktan lojistiğe A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları için uçtan uca çözümler sunmaktadır.

 
 

PERAKENDE

PERAKENDE

Perakende sektörüne yönelik hızlı ve maliyet avantajı yaratan çözümleri, yüksek sektör tecrübesi ve yetkin insan kaynağı ile CAG Logistics, perakende sektöründen pek çok global ve yerli firmaya taşımacılık ve lojistik hizmeti vermektedir.

SAĞLIK

SAĞLIK

CAG Logistics, üretici ve ithalatçı ilaç firmalarından medikal firmalara kadar, sektöre özel çözümleriyle sağlık sektörünün tamamına hizmet sunmaktadır.

KOZMETİK

KOZMETİK

CAG Logistics, büyüyen pazar koşullarına uygun hizmet ve çözümleri ile, son yıllarda hızlı bir ivmeyle büyüyen sektörlerin başında gelen kozmetik sektöründen ulusal ve yerel birçok markanın birinci tercihi konumundadır.

FMCG

FMCG

CAG Logistics, FMCG sektöründen global ve yerel birçok markaya uluslararası taşımacılık hizmetlerini, gümrüklü-gümrüksüz depolama, gümrükleme katma değerli hizmetler ile entegre bir şekilde sunarak, sürekli değişen pazar şartları ve rekabet koşullarına uygun çözümler üretmektedir.

İNŞAAT

İNŞAAT

CAG Logistics, inşaat sektöründe yaşanan hareketlilik ve rekabetçi koşullara en uygun çözümleri üretebilmek için uluslararası taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra, süreçlerin etkin yönetimi noktasında da sorumluluk üstlenmektedir.

Other Languages